مجموعه فیلم های کاپیتان آمریکا

کاپیتان آمریکا (Captain America) یک شخصیت تخیلی قهرمان است که در کتب کامیک مارول کامیکس

وجود دارد. اولین بار در «کامیک‌های کاپیتان آمریکا۱ » در مارس ۱۹۴۱منتشر شد. این شخصیت توسط جو سایمون و جک کربیخلق شده‌است. تا سال ۲۰۰۷، ۲۱۰ میلیون کپی از «کاپیتان آمریکا» در بیش از ۷۵ کشور به فروش رفته‌است. این شخصیت فردی است به نام استیو راجر که علاقه دارد در جنگ شرکت کند اما به علت ضعف جسمانی نمی‌تواند و دولت آمریکا برای کمک به کشورش بروی وی آزمایش‌هایی انجام می‌دهد تا قدرت وی را افزایش داده و در جنگ‌ها از وی استفاده کند. وی لباسی شبیه به پرچم ایالات متحده آمریکا بر تن دارد و به عنوان سلاح سپری در دست دارد که ضد گلوله است از آن استفاده می‌کند.از روی این شخصیت دو فیلم ساخته شده‌است. اولین فیلم کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو که در ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۱ منتشر شد و بعد آن در انتقام‌جویان که در ۴ مه ۲۰۱۲ منتشر شد نقش آفرینی داشت و همچنین در سال ۲۰۱۴ شاهد فیلم دوم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانبودیم که در ۴ آوریل ۲۰۱۴ منتشر شد. در هر سه فیلم کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا حضور داشته است و در فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران نیز همین نقش را دارد.او در فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی ودر اینده در فیلم انتقام جویان جنگ ابدیت و فیلم بدون نام انتقام جویان حضور داشت.


 

کمی توضیح در رابطه با قسمت اول کاپیتان آمریکا :

استیو راجرز به علت بیماری جسمانی که دارد از رفتن به ارتش معاف می شود. او یک فردی کتک خور است که از همه افراد کتک میخورد اما هیچوقت تسلیم شخص دیگری نمی شود. بااین حال اسرار به رفتن به ارتش دارد و طی صحبتهای یک دکتری صحبت های او با دوستش باکی را می شنود و بااو مذاکره می کند .از آنجایی که استور راجرز شخص بسیار خوبی می باشد یک دکتر آلمانی او را به یک ابر قهرمان تبدیل می کند. اولی ابر قهرمان دنیا که کاپیتان آمریکا نام میگیرد و سپس پدر تونی استارک برایش لباس طراحی می کند.

ادامه ماجرا را در فیلم ببینید.


کمی توضیح در رابطه با قسمت دوم کاپیتان آمریکا :

کاپیتان راجرز بعد از مردن جمجمه سرخ ، هواپیمای غول آسای اورا نمیتواند کترل کند و مجبور می شود در اب بیندازد. بعد از حدود ۷۰ سال خواب در زیر یخ های اقیانوس ، بالاخره نیروهای ایالات متحده امریکا او را در اقیانوس پیدامیکنند و …..

سپس نیک فیوری که یک تیم امنیتی به اسم شیلد را فراهم آورده است توسط اشخاصی بی لیاقت مدیریت می شود که این اشخاص اقدام به کشتن نیک فیوری میکنند تا اطلاعات هایدرا را از چنگ او در بیاورند اما هیچ وقت موفق نخواهند شد.

ادامه ماجرا رو از فیلم ببینید. بشینم بنویسم روزها طول میکشه داتسانشو براتون بنویسم.


دانلود فیلم کاپیتان آمریکا قسمت سوم (جنگ داخلی انتقام جویان)

کمی توضیح در رابطه با قسمت سوم کاپیتان آمریکا :

در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، کاپیتان آمریکا و انتقام‌جویان به محافظت از دنیا ادامه می‌دهند، اما این تیم بعد از تصویب قانونی مبنی بر نظارت بر فعالیت‌های ابرانسان‌ها، به دو جبهه تقسیم شده و مقابل هم قرار می‌گیرند.

حتما ببینید. مارول دراین فیلم اشهکار کرده اما تنها چند نفر از ابرقهرمان های خودش رو در این فیلم جمع کرده نه همشونو وگرنه خیلی عالی میشد و یک فیلم پروفروش شاید چندصد میلیارد دلار.

بااین حال پیشنهاد میکنم حتما فیلم رو ببینید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.