یه هفته کاری شلوغ و سخت

چندروز پیش بود که یکی از همکاران هاستینگ  ، توی تلگرام وگروهی که هستیم یه پیامی داد که واقعا اولش خنده دار بود ولی خب رفته رفته یکم که بهش فکر کردم ، با خودم گفتم چکاریه خب بردارم یکم باهاش ور برم ببینم چجوریه اصلا.

این دوستمون گفته بود که برای کار با روولوشن اسلایدر یه فنجون قهوه و … و آخرشم نوشته بود که آره یکم هم سیانور نیازه تا آخرش که نتونستی باهاش کارکنی خودتو خلاص کنی و خداحافظ زندگی.

 

خیلی واقعا برام جالب اومد. گفتم یعنی دراین حد سخته کار با اسلایدر روولوشن؟ یعنی واقعا آموزش اسلایدر روولوشن تو نت پیدا نمیشه؟

خب قبل از اینکه بشینم سرچ کنم ببینم اصلا اموزشی هست یا نه شروع به کار با یه قالبی کردم که روش علاوه بر روولوشن ویژوال کامپوزر هم نصب بود.

یعنی میشه واقعا بااین دوتا پلاگین یه سایت رو بالا آورد ولی خب آخرش از طراحی وب دلسردت میکنن 😐

اما خب ازونجایی که دوستان منو میشناسن و میدونن که تا وقتی کارمو تموم نکنم و به چیزی که میخوام نرسم نمیتونم کارمو پیش ببرم.

بگذریم.

شروع کردیم کار با این افزونه رو و دیدیم بعلههههههههههه خدا به داد همه برسه.

رسماً دیوانم کرد. یکم باهاش کارکردم اعصابم خورد شد. تونسخه6 نمیتونستم عکسای بک گراند رو پیدا کنم 😐

برداشته برده اونسر دنیا گذاشته . رسما دیوانم کرد ولی پاشدم یه قدم 20 ثانیه ای زدم و بعدش هم پاشدم از اتاق رفتم بیرون با بچه ها یکم گفتم خندیدم و یه لیوان بزرگ چایی با دارچین و کاکوتی ریختم و اومدم نشستم.

از همکارای خانوم ازون شیرینی هایی که گل محمدی ان و توشون گردو دارن آوردن که واقعا هم چسبید.

خب ازونجایی که ماها ( تو شرکت ایرانی طرح ) نیکوتینمون به چایی بستگی داره زود زود و تند تند و با لیوان های سرامیکی که عکس توی اینستام هست و میزارم اینجاهم ببینید باهاشون چایی میخوریم.

لیوان مخصوص ایرانی طرح

لیوان مخصوص ایرانی طرح که باهاش چایی میخوریم…

ما نیکوتین رو توی سیگار یا قلیون نمیبینیم . ورزشکار آنچنانی هم نیستیم بگیم میریم باشگاه و ورزشی هستیم ! نه ! فقط نیکوتین ما تو چایی هست. اونم چایی تازه دم اعلاء.هرازگاهی دمنوش هم میزنم من 😐 ولی بچه ها زیاد اهلش نیستن ظاهرا!

ولی خب مفیده واسه بدن.دمنوش گیاهی عالیه. اگه بعد صبحونه باشه که خیلی هم عالی میشه ولی تجربه نشون داده هیچی بعد صبحونه مثل چایی دلچسب نیست!

میدونید چرا ؟

چون از صبح تا شب سرمون مشغوله کاره فقط !( خداروشکر و صدهاهزارمرتبه شکر)

بخاطر همین کار زیادمون و خستگی ناپذیرشدنمون زیاد چایی و نسکافه و تنقلات مصرف میکنیم.

البته اگه سرما خوردگیم بزاره 😐 هی باید دماغ بکشم و هی دستمال دستم باشه.

با این اوضاع تلفن هایی که همکاران به من وصل میکنن هم حائز اهمیتند و ازونجایی که با هیچ احدالناسی شوخی ندارم و حرفمو رک میگم به مشتری ها هم رک جواب میدم.

طرف مثلا میگه من نمایندگی هاست میخوام که سرعت سایتم بیشتر بشه. برخلاف برخی دوستان همکارمون نمیگیم اره پلن اخر خوبه. من به شخصه بهش میگم ببینید عزیز من برادر من. این به نفع ماست ولی به ضرر شماست و چون نمایندگی چیزی نیست که فکرشو میکنید.

پس هاست ایران یا هاست آلمان رو خریداری بکنید و حال کنید.

این یه روز خیلی مختصر و بی دغدغه منه تو شرکت و محل فعالیت و کارم.

اما خب برخی روزها مثل امروز هم هستند که واقعا همکاران دوست دارند مارو ناراحت کنند و حرف خودشونو پیش ببرند.

همه میدونند که چه آدم صبوری هستم و چه قدر با صبر کارمو پیش میبرم و عجله نمیکنم.

حتی مشتری هایی هم هستند که میگن زود نیازداریم ( از خدمت بهشون صرف نظر میکینم 🙁 ) چون دیدیم که میگن بلد نیستی کارو نگیر 😐 و این فقط بخاطر عجلست که آدم نمیدونه چیکارباید بکنه.

 

آخ که تو این هفته و هفته قبلی چقدرر خسته شدم. حتی ظهرا وسط ناهارخوردن هم خوابم میاد از بس خسته شدم این دوهفته رو!

اصلا تو این یکماه اخیر اونقدر خسته شدیم که نمیشه هیچی نوشت واسش.

الان هم زمان فراغت از کارم بود گفتم یه پستی بنویسم یادگاری ازمن بمونه برای بچه هامو.( مثل مردای قدیم که نیستیم که خاطره 70 سالو تو ذهنمون نگه داریم  )    🙂

 

درکل میخوام اینو بگم به این دسته از  دوستانی که طی یکماه اخیر دشمنی با منو کارخودشون کردن.

تا میتونی ادامه بده به شدت هم ادامه بده! اما وای به روزی که بگندد نمک و دستمون بیفتی. اونموقعست که یه جای کار باید بلنگه :))

 

دوستتون دارم 🙂

اسفندیار سلیمانی

#شرکت_ایرانی_طرح

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.